ورود به حساب کاربری

سرنگ انسولین سر جدا لوئر اسلیپ حلما طب

سرنگ انسولین سر جدا لوئر اسلیپ حلما طب(Luer Slip)

از {{model.count}}
تعداد
نوع
فروشنده فروشنده: Dandamin
آماده ارسال ناموجود
166,950 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

اطلاعات در مورد سرنگ انسولین سر جدا لوئر اسلیپروش مصرف:جدا کردن سر سرنگ از قسمت جلویی سرنگوصل کردن سرنگ به کانولای مربوطهجدا کردن کانولا از سرنگتزریق انسولین به بیمار با استفاده از سرنگتاثیرات مزایا:دارای سر جداگانه از سرنگ برای تسهیل در تزریق انسولینساده و راحت در استفادهتوصیه‌های مهم:باید از سرنگ جدید برای هر بیماری استفاده شود.باید سرنگ را به دقت بررسی کنید تا هیچ خطری برای بیمار وجود نداشته باشد.باید قبل از استفاده سرنگ را به دقت شستشو کنید.باید از سرنگ در محیط خشک و خنک نگهداری کنید و از دسترس کودکان دور نگه دارید

محصولات مرتبط

بسته 60عددی

  • سر جداگانه از سرنگ: این ویژگی به کاربر اجازه می‌دهد که پس از اتمام تزریق انسولین، سر سرنگ را از قسمت جلویی سرنگ جدا کند و برای دفع سرنگ بهتر برنامه‌ریزی کند.
  • طول مناسب: طول سرنگ این سرنگ انسولین، ۳۰ میلی‌متر است که به کاربر اجازه می‌دهد که بدون نیاز به خم کردن سرنگ، انسولین را به بیمار تزریق کند.
  • سادگی در استفاده: با توجه به اینکه سر جداگانه از سرنگ است، استفاده از این سرنگ برای تزریق انسولین بسیار ساده و آسان است.
  • قابلیت تعویض سرنگ: قابلیت تعویض سرنگ در این نوع سرنگ، به کاربر اجازه می‌دهد که برای هر بیمار از سرنگ جدید استفاده کند و از انتقال بیماری بین بیماران جلوگیری کند.
  • جنس پلاستیکی: سرنگ انسولین سر جدا لوئر اسلیپ حلما طب (Luer Slip) از جنس پلاستیک پزشکی ساخته شده است که آن را به دوام و سبک بودن معروف کرده است.
  • قابلیت خم شدن: با وجود اینکه سرنگ انسولین سر جدا لوئر اسلیپ حلما طب (Luer Slip) دارای طول مناسبی است، بازهم این امکان وجود دارد که در صورت نیاز، سرنگ را خم کنید تا بتوانید به راحتی انسولین را به بیمار تزریق کنید.

قابلیت استفاده با کانولا: این سرنگ می‌تواند با کانولای مربوطه استفاده شود که این امکان را به کاربر می‌دهد که به راحتی انسولین را به بیمار تزریق کند

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...